* GOOGLE ADWORDS - İNTERNET REKLAMCILIĞI

.


Google AdWords, Google Arama Motorunun veri tabanından, Firmanız ile ilgili  herhangi bir anahtar kelime ile arama yaptırıldığında, Firma Adresinizin (Link) Arama Sayfası Yan Tarafında Özel Olarak Görüntülenerek, onlarca sayfa içinde Firmanızın kaybolmadan bulunması için oluşturulmuş bir reklam, tanıtım, kolay bulunma, müşterinin Sizin Firmanıza kolayca erişebilmesi ve Fiyat Teklifi isteyebilmesi için düşünülmüş, çok gelişmiş ileri düzey bir internet uygulamasıdır.

Büyük görmek için lütfen resim üzerine tıklayınız...Reklamlarınızı veya Firma Bilgilerinizi, Ürettiğiniz mal ve hizmetleri  yeni müşteri çevrelerine duyurabilmek için Google'da ve en ileri teknoloji yazılımlarla donatılmış Google  Reklamcılık Ağında yer alabilirsiniz.

Bütçeniz ne olursa olsun, sadece reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

Google AdWords reklamları, yeni firma bulmak isteyen bir kullanıcı tarafından Google Arama Motoru Veri Tabanı'nda, Web Sitenize kodlanmış anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir.

Bunun sonucunda, her arama yapana değil, sadece işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz.

Ayrıca ve en önemlisi, reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı'ndaki içerik sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz.

Reklamınızın görünmesini istediğiniz içerik yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.

Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

AdWords'te minimum bir aylık ücret ödemeniz gerekmez, yalnızca çok düşük bir etkinleştirme ücreti alınır.

Google AdWords'le reklam vermenin maliyeti ile ilgili Ajans'ımıza müracaat ederek daha fazla bilgi edinin.

Reklamsız Ürün ve Hizmet Satışı & Sürekli Büyüyen Bir Firma Yapısı Düşünülemez

Google Adwords Google Adwords Google Adwords  Web Tasarım& Yazılım : Eylül Ajans ®